Daruj jazdu NaTesle, daruješ radosť

Je to perfektný darček pre chlapa a pre každého fanúšika zážitkov!

 1. Objednávka jazdy (bez termínu)

  Na hlavnej stránke si vyber auto, potom si vyber trvanie jazdy. Do registračného formuláru zadaj svoj email a svoje meno (obdarovaný sa zaregistruje neskôr). Po objednaní Ti príde do emailu zálohová faktúra.
 2. Darčekový poukaz

  Pri objednávke zvoľ možnosť "Chcem darovať". Ak zadáš poštovú adresu, pekne vytlačený poukaz s obalom ti pošleme poštou. Ak adresu nezadáš, poukaz ti príde ako PDF do mailu. Zážitková jazda na Tesle ako darček
 3. Platba

  Po objednávke ti príde email s informáciami o platbe. Potom, ako nám platba nabehne, Ti príde automatický infomail. Platiť sa dá aj kartou prípadne cez IB online (platba prebieha okamžite) alebo klasickým bankovým prevodom (trvá 1-2 pracovné dni).
 4. Doručenie darčekového poukazu

  Darčekový poukaz PDF si môžeš hneď po platbe vytlačiť alebo, ak zadáš svoju poštovú adresu, ti ho pošleme profesionálne vytlačený poštou.

  Zážitková jazda na Tesle ako darček
 5. Osobné venovanie

  Na poukaze aj na obale je dosť veľká plocha, kde môžeš ručne dopísať osobné venovanie.
 6. Výber termínu a jazda

  Obdarovaná osoba má ďalšie inštrukcie napísané na poukaze: Zaregistruje sa pod svojím menom cez natesle.sk/darcek. Tam zadá darčekový kód. Tým získa jazdu (bez faktúry) a bude si môcť vybrať miesto a čas jazdy. Zaplatená jazda má expiráciu 365 dní, času na výber termínu bude dostatok. Termíny vypisujeme zhruba na mesiac až dva dopredu. Informácie o lokalitách a aktuálnych termínoch.
Darovať jazdu