Pridaj sa k nám

A zo svojej Tesly môžeš získať dodatočný príjem

* Prosím berte na vedomie, že Tesla relatívne drahé auto a nedá sa rátať s absolútnou návratnosťou.

Ako to funguje?

Ponúkame Ti možnosť zapojiť sa do projektu NaTesle.sk. So svojou Teslou sa môžeš zapojiť do jázd, svadobných odvozov, firemných akcií a/alebo prenájmov.

Jazdy, svadby, firemné akcie

Z ponuky našich produktov si môžeš vybrať, no preferujeme spoluprácu s niekým, kto dokáže pokryť jazdy, svadby a firemné akcie. Vo svojom aute budeš vždy spolu so zákazníkom a vďaka zmluve môžeš nebezpečnú jazdu kedykoľvek zrušiť. Jediný čas, kedy majiteľ nie je prítomný v aute, je prenájom. Ten však zabezpečovať nemusíš, to je úplne iná kapitola.

Región

Na začiatok si dohodneme, ktorý región budeš obsluhovať, ideálne do vzdialenosti 100-150 km od Tvojho bydliska. Spolupráca, kedy treba pokrývať celé Slovensko, sa nám neosvedčila (niekedy je pomerne málo jázd a príliš veľa km na pristaveniach).

Termíny

Termíny svadieb a firemných akcií si stanovujú zákazníci. Z toho dôvodu je vyššia cena týchto produktov. U jázd je to naopak. My (majitelia áut) ponúkame termíny, podľa toho, ako sa nám to hodí, a zákazník, ak mu termín vyhovuje, ho potvrdí a príde na jazdu. Ideálne je zákazníkom ponúkať termíny jázd cez víkend. Vtedy majú viac času a aj cesty sú voľnejšie.

Inštruktor

Počas svadieb klienti ani nešoférujú, svadobný odvoz je len so šoférom. Počas jázd a firemných akcií je vždy prítomná poverená osoba (inštruktor). Môžeš to byť ty sám, ako majiteľ auta, know-how ti poskytneme, alebo sa môžeš dohodnúť s niektorým z našich ľudí a on ti to odjazdí. V takom prípade však treba rátať s odmenou pre inštruktora, obyčajne sú náklady 10€/hodina.

Prenájom

Prenájom je obyčajne menej náročný na robotu (auto v podstate len odovzdáš a preberieš), no pri prenájme vozidla nie si celý čas prítomný.

Prenájom vyžaduje špeciálnu havarijnú poistku, ktorá je obyčajne drahšia. Pri prenájme si stanovíš svoje vlastné ceny. Na prenájom preferujeme spoluprácu so "staršími" autami, ktoré už nie sú v 80000km záruke, aby sme zákazníkom mohli ponúkať ku prenájmu neobmedzené kilometre. Konkrétne parametre si však dohodneme ešte pred spoluprácou. Ako majiteľ vozidla máš vždy posledné slovo a právo veta.

Naše podmienky

Požadujeme hlavne zodpovedný prístup, veľa vecí záleží samozrejme od Tvojho rozhodnutia, ale keď je raz niečo dohodnuté, napr. termín jazdy so zákazníkom, požadujeme zodpovednosť.

Zodpovednosť požadujeme aj v oblasti pokrytia daného regiónu. Ak budeš mať na starosti nejaký región (aký región si definuješ, je úplne na tebe), požadujeme aby si v tomto regióne ponúkol vždy dostatok termínov. Termíny môžu byť vypísané aj 3 mesiace dopredu, ale situácii, kedy nebudeš mať vypísané nič, sa chceme vyhnúť.

Na jazdy, svadby, firemné akcie preferujeme majiteľov s novšími autami, aby sme zákazníkom mohli ponúknuť to najlepšie. Na prenájmy naopak preferujeme spoluprácu s majiteľmi starších áut, ideálne po 80000km záruke, aby sme mohli klientom ponúkať k prenájmu neobmedzené kilometre.

Lacnejšie resp. výkonnejšie performance Tesly preferované nie sú. Zapojiť vieme aj najlacnešjie autá, napr. Model S 75D, ktorý stojí nový od 72000 € (bez DPH). S drahšou Performance verziou však vieš zarobiť výrazne viac.

Ponúkame

S naším know-how Ti vieme zabezpečiť

Upozornenie

Prosím berte na vedomie, že Tesly sú relatívne drahé autá a táto spolupráca nie je určená pre ľudí, ktorí by sa kúpou Tesly výrazne zadĺžili a rátali s tým, že si svojim jazdením na auto a svoj čas úplne zarobia. Táto spolupráca je pre ľudí, ktorí Teslu aj tak majú, resp. jej kúpu zvažujú, nevadí im občas niekoho previezť a radi si svojím autom čo-to zarobia. Vhodné je aj to, keď napr. otec, vyťažený podnikateľ, vlastní Teslu a cez pracovné dni ju využíva a napr. syn cez víkend spraví zopár jázd.

Ak ťa naša ponuka oslovila, resp. máš dodatočné otázky, kontaktuj nás:

Novinky a zľavy na Tvoj email: