Ako získať výhodnejšiu cenu za jazdu NaTesle

02.11.2016 2704x

Update: 2.11.2016

Cena za základnú hodinovú jazdu NaTesle je 69€, ale hodina jazdy pre mnohých zákazníkov vychádza aj oveľa výhodnejšie. To ma inšpirovalo k napísaniu tohto blogu, kde rozoberám spôsoby, ktorými sa dá reálne znížiť cena za tvoju jazdu NaTesle.

  • Dlhšia jazda. Ceny sú nastavené tak, aby dlhšia jazda bola cenovo atraktívnejšia. Pri 3 hod. jazde je cena za hodinu o 20% lacnejšia.
  • Lokalita. Ak prídeš na jazdu tam, kde má Tesla základňu, ušetríš nám náklady na pristavenie a dostaneš ďalšiu zľavu 25%. Pre Model S 90D je to Nitra, pre Model X 90D sú to Košice.
  • Last-minute. Niektoré termíny ostávajú neobsadené a nám sa oplatí obsadiť ich aj za nižšiu cenu. Prihlás sa na odber nových termínov v tvojej lokalite a informácie o last-minute ponukách ti neujdú.
  • Jazdi znova. Každá ďalšia jazda je zľavnená. Tesla body získavaš aj za kúpu jazdy pre seba. Výška zľavy na Tvoju ďalšiu jazdu (počet Tesla bodov) je 20% z aktuálnej platby.
  • Mimoriadne zľavy. Napr. Vianočná 2hodinová jazda sa dá v roku 2016 kúpiť s 20% zľavou. Registruj sa pre príjem newslettrov, sleduj náš Facebook a informácie o zľavách Ti neujdú.
  • Dohoda s kamošmi. Predpokladám, že vo svojom okolí nie si jediný Tesla fanúšik. Na jednu jazdu môžu prísť až 4 šoféri. Dohodni sa s kamošmi a cenu za jazdu si rozdeľte.
  • Kvalitný feedback. Kvalitný feedback a nápady na vylepšenie môžu byť individuálne odmenené. Ak máš s niečím problém, je možné, že tento problém majú aj ostatní, ale ja si ho neuvedomujem. Poukázaním na takýto nedostatok zvýšiš kvalitu služby NaTesle.sk a to si vážim.
  • Nefinančná pridaná hodnota. Máš niečo alebo ponúkaš službu, ktorú by som vedel využiť? Skús mi navrhnúť nejaký barter. Pre inšpiráciu: zvýhodnené jazdy získali ľudia, ktorí mi na oplátku ponúkli profesionálne fotografie auta, článok o službe NaTesle.sk na navštevovanom webe, a iné. Skús niečo vymyslieť.

Boli ľudia, ktorí vďaka týmto možnostiam jazdili oveľa výhodnejšie. Rovnaké možnosti máš aj Ty. Rozhodni sa a potom si jazdu NaTesle objednaj.

« Blog