Zimné jazdy NaTesle 2017

01.12.2016 1714x

Jazdy #NaTesle prebiehajú celoročne. V zime je to však trošku problematickejšie a možnosti sú obmedzené. Ako to bude vyzerať túto zimu (2017) sa dozvieš na tomto blogu.

Tento blog sa týka jázd na Tesle Model S 90D. Jazdy na S P100D a Model X začnú až potom, čo budú autá doručené (cca Február / Marec 2017)

Nitra

Základňa pre Teslu Model S 90D je v Nitre. V tomto meste sa snažíme mať stále prebytok voľných termínov. V Nitre sa dá dokonca požiadať aj o mimoriadny termín.

V Nitre nám nevznikajú takmer žiadne náklady na pristavenie, preto je možné jazdu odrieknuť aj viac-menej na poslednú chvíľu. Ak bude počasie nevhodné, môžete ma kontaktovať, dohodneme sa a podľa možností jazdy odriekneme (resp. presunieme na iný termín).

Sever: Pozastavené až do marca

Severná vetva zahŕňa mestá Trenčín, Žilina, Ružomberok a Poprad. V týchto mestách býva zima tuhšia a pravdepodobnosť nevhodných poveternostných podmienok je vyššia. Z toho dôvodu budú jazdy až do cca Marca pozastavené. Neradi by sme prišli, vzniknú nám náklady na pristavenie a v zápätí by sme sa mohli len otočiť kvôli zlým podmienkam na jazdenie. Jazdu si aj tak lepšie užiješ počas lepšieho počasia na jar ;-)

Viem, Trenčín je viac západ ako sever, ale naša logistika sa neriadi geografickou presnosťou, ale nadväznosťou miest po trase zo základne (Nitra).

Západ: Menej, ale jazdí sa

Západná vetva zahŕňa dve lokality: Bratislavu a Trnavu. Tieto mestá sú dosť výrazne južne a aj keď zima spôsobuje menší dopyt, termíny ponúkané budú aspoň raz do mesiaca. Ak by to s počasím nevyšlo, jazdy budú odrieknuté. Nie je však možné jazdy odriekať individuálne ako v Nitre.

Východ: Pozastavené až do marca

Východná vetva zahŕňa mestá Banská bystrica, Košice a Prešov. Tieto mestá majú ponúknuté jazdy ešte aj medzi sviatkami a po sviatkoch sa dá očakávať spustenie ďalších jázd až na jar - hlavne kvôli zníženému dopytu a možnosti zlých podmienok.

« Blog